Fethiye Gezilecek YerlerFethiye Gezilecek Yerler

Fethiye Hakkında


En güzel tatil noktalarından bir tanesi olan Fethiye her yıl binlerce turisti ve yerlileri burada ağırlıyor. Eşsiz denizi, mükemmel koyları ile buraya geldiğiniz zaman kendinizi cennette hissetmeniz mümkündür. Fethiye masmavi bir denize sahiptir. Denizi ile ünlü olan bu noktaya tatil için mutlaka gelip buraları keşfetmeniz gerekir.


Fethiye’de Gezilecek Yerler Nelerdir?


Fethiye’de gezilecek yerler bakımından birçok nokta bulunur. Oldukça ihtişamlı ve güzel görüntüleri içinde barındıran bu yerde tatilinizin keyfini çıkarırken eşsiz manzaraları da görmeniz mümkündür. Fethiye’de gezilecek yerler şu şekildedir;

Kelebekler vadisi Fethiye beldesinin en önemli noktalarından birisidir. Oldukça güzel ve rahatlatıcı bir yerdir. Kelebekler vadisinde isterseniz denizin keyfini çıkarabilir isterseniz de tepeden manzara izleyerek gününüzü geçirebilirsiniz.Fethiye Koyları Nasıldır?

Fethiye’nin en güzel ve mutlaka gidip görülmesi gereken birçok farklı koyları vardır. Özellikle akvaryum koyu diğer her koydan farklıdır. Rengi oldukça canlı ve turkuvaz mavisidir. Kendinizi burada denizde değil havuzda hissetmeniz mümkündür. Soğuk su koyu da ısı olarak farklıdır. Adından da anlaşılacağı üzere buz gibi bir yapısı vardır.

Likya yolu yürüyüş yapmayı severler için tercih edilen en önemli noktadır. Geçmişten bugüne kadar varlığını sürdüren Likya yolu dünyaca en uzun yürüme yolu olarak biliniyor. Sabahın erken saatlerinde isterseniz yola çıkarak bu güzel yolda ister sevdikleriniz isterseniz de kendiniz kulaklığı takarak yürüyebilirsiniz.


Fethiye Nerede Haritaantalya fethiye antalya fethiye gezilecek yerler fethiye gezilecek yerler antalya gezilecek yerler fethiyede gezilecek yerler fethiye'de ne yenir antalya merkez gezilecek yerler fethiye çarşısı fethiye kumluca arası gezilecek yerler 2 günlük fethiye tatili fethiye turu fethiye resimleri fethiye tatil planı fethiye tarihi fethiye geçmişi fethiye güzellikleri