Faralya Kabak Koyu Gezilecek YerlerFaralya Kabak Koyu Gezilecek Yerler

Faralya Kabak Koyu


Fethiye, yaz aylarında gidilebilecek tatil noktalarından bir tanesidir. Çeşitli manzaraları ile gönüllere taht kuran Fethiye ilçesi Faralya Kabak Koyu ile mükemmel bir tatil deneyimi kazandıran bu noktalar tüm stresinizin atılmasına yardımcı olarak güzel anlara eşlik eder. Kabak koyunda genel olarak çadırda kalma imkânı vardır. Çadır severler için vazgeçilmez bir nokta olan bu yer denize yakın yerde bulunur. Oldukça sessiz ve sakin bir yapısı vardır. Yukarı bölgelerinde aşağılardan daha farklı manzaraları vardır. Tepeden tırnağa tüm Fethiye’ye kuş bakışı bakabilirsiniz.


Kabak Koyunda Çadır Tatili


Eşsiz manzaraların en önemli noktası olan Kabak Koyunda yapılabilecek birçok aktivite vardır. Öncellik olarak buraya geldiğiniz zaman mekânın keşfini yapabilirsiniz. Çadırda kalmak istiyorsanız burada yer alan kamp alanlarına giderek çadırınızı kurabilirsiniz. Kabak koyunda kano ile gezmek isterseniz burada kiralayıp gün içerisinde gezebilirsiniz.Kabak Koyu Aktiviteleri

Kamp alanı dışında ağaç evlerde mevcuttur bu ağaç evlerde kalarak doğanın keyfini sürebilirsiniz. Yolun kenarında ki uçuruma muhakkak giderek orada Ölüdeniz’i seyredebilirsiniz. Aynı zamanda sahil üzerinde gün içinde denize girdikten sonra gün batımını bekleyerek sevdikleriniz ile birlikte gün batımını seyredebilirsiniz.
Sakin, sessiz bir ortam arıyorsanız tercih edebileceğiniz mekânlar arasında yer alan kabak koyuna ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarında hafta sonu iki günlük bile geliyor olsanız şehrin kalabalığından uzakta oldukça mükemmel bir iki gün geçirebilirsiniz.


Faralya Kabak Koyu Nerede Haritakabak koyu yeme içme kabak koyu hangi ilimizdedir kabak koyu lüks otel caliente bungalows kabak valley kabak koyu shambala kabak valley camp kabak koyu iniş kabak koyu etkinlik faralya kabak koyu nasıl gidilir kabak koyu günübirlik kelebekler vadisi faralya köyü