Bodrum Gezilecek YerlerBodrum Gezilecek Yerler

Bodrum


Her yıl binlerce kişinin akın ettiği Bodrum ili tatil denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesidir. Her ilçesi ayrı ayrı güzeldir. Mavi bayraklı denizlerin birçoğu burada bulunur. Bodrum evlerinin her yeri bembeyazdır. Mavi ile karışınca da ortaya mükemmel bir atmosfer yaratır. Havası, doğası, denizi tam anlamıyla yaz tatilini andırır. Buraya geldiğiniz zaman Bodrumdan ayrılmak biraz zor olabilir. Her ilçesinde farklı farklı gezilecek yerler bulunur. Ege bölgesinin en güzide şehri olan bodrumu çok seveceksiniz.


Bodrum Gezilecek Yerler Nelerdir?


Tavşan adası: gün batımı severlerim vazgeçilmez noktası tavşan adasıdır. Gezi noktaları arasında yer alan Tavşan adasına gündüz de gelerek hem deniz keyfi yapabilir hem de gün batımını izleyebilirsiniz. Tavşan adası Gümüşlük koyu etrafında bulunuyor.

Barlar sokağı: gece eğlencelerinin vazgeçilmez adresi olan barlar sokağı deniz keyfini sürdükten sonra tüm stresinizi burada atabilmenizi sağlar. Renkli ve hareketli bir ortama sahiptir. Her yaştan kişilere hitap eder.

Bodrum Plajları Ve Bodrum Kalesi


Bitez Plajı: Bodrumun en güzel denizine sahip olan Bitez halk plajı oldukça popüler bir noktadır. Masmavi denizi ve etrafı çevreleyen yeşilliği ile tüm stresinizi burada atmanıza olanak sağlar.
Bodrum Kalesi: Bodrum kalesine mutlaka uğrayarak Bodrum’un manzarasını kuş bakışı olarak seyrederek buranın keyfini sürebilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmez mekânı Bodrum’a mutlaka gelerek enerji depolayabilirsiniz. Her noktası ayrı güzel olan Bodrum’u keşfedebilirsiniz.
Bodrum Nerede Haritabodrum gezilecek yerler forum milas bodrum gezilecek yerler bodrum gezilecek yerler 2019 torba bodrum gezilecek yerler bodrumda gezilecek yerler onedio bodrumda gezilecek yerler ekşi kışın bodrumda gezilecek yerler bodrum gümüşlük gezilecek yerler bodrum nerede nasıl gidilir bodrum nerede kalınır bodrum hangi ilde bodrum görülmesi gereken yerler bodrum muğla gezilecek yerler bodrum muğla gezilecek yerler bodrum muğla otelleri